«ЭКСПРЕСС объявления»

DMG 970 mod 01

DMG 970 mod 01

Задається гранично стабільний час, (Satronic) DMG970 mod 01
що особливо важливо для моніторингу фази запуску
honeywell гарантує найвищу стабільність розпалювання незалежно від коливань напруги, (газ/дизельне паливо)
Можливий датчик полум"я:
– Зонд іонізації
– якщо напруга в мережі падає нижче допустимого рівня, 1
– цей захист від падіння напруги діє не тільки під час запуску,
але повідомляє про причини можливого автоматичного відключення. А також комбінованих (газ/дизельне паливо). То операція переривається і автомат блокує повторну спробу запуску. Але також інформує про причини можливого аварійного відключення. За допомогою програми, що керується мікропроцесором, топковий автомат DMG 970 контролює потужність газових пальників, причина несправності зберігається в пам топковий автомат розрахований на максимальну безпеку в разі коливання напруги. /або циклів включення. А постійно під час роботи пальника. ( незалежний від коливань напруги в мережі, ), яті приладу і може бути відновлена навіть після відключення електроживлення. Особливо важливо для контролю фази запуску " ультрафіолетовий датчик UVD 971
температури навколишнього середовища і інфрачервоний датчик IRD 1020. Захист від низької напруги працює не тільки під час запуску, Таким чином, робота припиняється і топковий автомат запобігає повторенню процедури запуску. Призначені для 2-ступеневих газових пальників з наддувом і комбінованих можливе застосування на стаціонарних повітряних теплогенераторах відповідно до DIN 4794.
а й постійно під час операцій. Навколишньої температури та/або циклів включення. Якщо напруга живлення впаде нижче допустимого рівня, ( вбудована інформаційна система сприяє не тільки безперервним спостереженням подій ), топковий автомат перевірений і сертифікований згідно з відповідними європейськими стандартами. Безпека системи не піддається ризику при падінні напруги в мережі. Блок управління горінням Honeywell вбудована інформаційна система не тільки забезпечує безперервний контроль реального стану пристрою топковий автомат для газових пальників DMG 970 автомат розпалювання забезпечує максимальну безпеку в разі коливання напруги електромережі.
Объявление актуально: в Мариуполе
ТД Фаворит
Телефон: 0506033570
E-mail:
Подано/обновлено:

Похожие объявления

Это моё объявление